We zijn klaar voor het festivalseizoen! 🎉
Het festivalseizoen staat voor de deur! De eerste buiten festivals vinden al plaats vóór Pasen, maar traditioneel trappen we het seizoen af met Paaspop. De voorbereidingen zijn in volle gang en na bijeenkomsten met onze centralisten en coördinatoren zijn zij weer volledig op de hoogte.
In februari kregen de centralisten, met dank aan Crowdcom en André, uitleg over de nieuwe C-Desk, die we dit seizoen trots in gebruik nemen op verschillende evenementen.
In maart volgde het coördinatorenoverleg, waarin we samen vooruitblikten op het komende seizoen. Ronald van Litsenburg, Tamara Rijnen, Janneke, Lotte van Driel, Ramon Soer, Andre Versfeld en Maurice Cornelissen deelden vanuit kantoor waardevolle kennis met de groep. We hebben stilgestaan bij belangrijke ontwikkelingen zoals het nieuwe inwerkboek, de vernieuwde kleding, het herschreven Medisch Plan, nieuwe materialen en voertuigen en de nieuwe naamkaarten voor onze hulpverleners. Ook hebben we besproken waar we als team de focus op leggen en hoe we ons blijven ontwikkelen.
Met al deze voorbereidingen zijn we klaar om er een succesvol seizoen van te maken! Heeft u nog medische hulpverlening nodig voor uw evenement? Neem contact met ons op en ontdek wat wij voor u kunnen betekenen.